Ուրախ ենք տեղեկացնել, որ Oprint-ը կմասնակցի առաջիկա «Շինարարություն և ինտերիեր 2023» ցուցահանդեսին, որը կանցկացվի մայիսի 19-ից մայիսի 21-ը Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիրում։
Այս ցուցահանդեսը խոստանում է լինել հետաքրքիր իրադարձություն բոլոր նրանց համար, ովքեր հետաքրքրված են շինարարությամբ և ինտերիեր-դիզայնով։ Էքսպոյի ընթացքում տարբեր ընկերություններ կցուցադրեն իրենց կողմից մշակված վերջին տեխնոլոգիաները, նյութերը և արտադրանքը:
Որպես ոլորտում առաջատար տպագրական ընկերություն՝ մենք ուրախ ենք այս ցուցահանդեսում ներկայացնել մեր վերջին տպագրական լուծումներն ու ծառայությունները, որոնք, վստահ ենք, մեծ արժեք կունենան ներկաների համար:
Մեր թիմը մեծ աշխատանք է տարել այս միջոցառմանը նախապատրաստվելու համար, և մենք ուրախ կլինենք տեսնել Ձեզ՝ ցուցահանդեսի ընթացքում։ Մենք մեծ սիրով կհանդիպենք ոլորտի այլ մասնագետների հետ, կփոխանակենք մտքեր և կներկայացնենք նոր, գերժամանակակից լուծումներ:
Սիրով հրավիրում ենք բոլոր ներկաներին այցելել մեր տաղավար և ավելին իմանալ այն մասին, թե ինչպես կարող են մեր տպագրական ծառայությունները օգուտ բերել Ձեր բիզնեսին: Մենք անհամբեր սպասում ենք բոլորիդ հետ հանդիպմանը և մեր փորձն ու գիտելիքները կիսելու «Շինարարություն և ինտերիեր 2023» ցուցահանդեսում:

Мы рады сообщить, что Oprint примет участие в предстоящей выставке «Строительство и интерьер 2023», которая пройдет с 19 по 21 мая в Спортивно-концертном комплексе имени Карена Демирчяна.
Эта выставка обещает стать захватывающим событием для всех, кто работает в сфере строительства и дизайна интерьеров, и экспоненты продемонстрируют новейшие технологии, материалы и продукты. Как ведущая полиграфическая компания, мы рады продемонстрировать наши новейшие решения и услуги в области печати на этой выставке, которая, по нашему мнению, будет иметь большое значение для посетителей.
Наша команда усердно работала над подготовкой к этому событию, и мы стремимся встретиться с другими профессионалами отрасли, пообщаться и обменяться идеями.
Мы приглашаем всех участников посетить наш стенд и узнать больше о том, как наши услуги печати могут принести пользу их бизнесу. Мы с нетерпением ждем встречи со всеми вами и обмена опытом и знаниями на выставке «Строительство и Интерьер 2023».